Przekładki korkowe HIGH TACK

Przekładki korkowe z klejem HIGH TACK (CSPH Series) zostały stworzone z myślą o producentach stolarki okiennej oraz drzwiowej ale mogą mieć również zastosowanie w innych segmentach rynku. Ten rodzaj przekładek korowych składa się z korka o grubości od 4mm do 7mm oraz specjalnego kleju zapewniającego doskonałe przyleganie do wszelkiego rodzaju powierzchni. Ze względu na dużą siłę klejenia przekładki korkowe HIGH TACK zalecamy stosować na folie ochronne lub powierzchnie, które nie wymagają czystości po usunięciu przekładki (pozostawia lekkie ślady kleju).
Przekładki korkowe z klejem HIGH TACK występują w postaci tabliczek o wymiarach 300mm x 300mm zabezpieczonych folią ochronną.

 

Wymiary i dostępność przekładek korkowych CSPH Series:
Grubość przekładki Tabliczka 300 x 300 mm
Grubość korka 16x16mm 20x20mm 25x25mm 30x30mm 50x50mm 60x60mm
4 mm dostępny dostępny dostępny dostępny dostępny dostępny
5 mm dostępny dostępny dostępny dostępny dostępny dostępny
6 mm dostępny dostępny dostępny dostępny dostępny dostępny
7 mm dostępny dostępny dostępny dostępny dostępny dostępny
Ilość przekładek na tabliczce 361 szt. 225 szt. 144 szt. 100 szt. 36 szt. 25 szt.

 

Przekładki korkowe BIG z klejem HIGH TACK (CSBH Series)

Przekładki korkowe BIG stosowane są do ochrony zawiasów drzwi podczas transportu lub innych materiałów, które potrzebują większego odstępu między sobą. Przekładki CSBH Series składają się z dwóch materiałów: korka o grubości 30mm oraz specjalnego kleju zapewniającego doskonałe przyleganie do wszelkiego rodzaju powierzchni. Dzięki swej grubości przekładki korkowe BIG są odporniejsze i wytrzymalsze na duże obciążenia mechaniczne.
Przekładki korkowe BIG z klejem HIGH TACK występują w postaci tabliczek zabezpieczonych folią ochronną.

Wymiary przekładek korkowych CSBH Series:

Standardowa grubości: 30mm
Standardowe wymiary przekładki: 37x37mm
Opcjonalne wymiary przekładki: 75x75mm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wykonujemy również przekładki korkowe o nietypowych rozmiarach. Wykonanie nietypowych przekładek korkowych ograniczone jest technologią produkcji dlatego też w przypadku zamówień specjalnych prosimy o kontakt email lub telefoniczny.