O nas

Od 1966 roku jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym z powodzeniem działającym w ekologicznej branży wyrobów i produktów z korka naturalnego. Jesteśmy firmą najdłużej funkcjonującą na rynku krajowym, z ponad czterdziestoletnią historią i ogromnymi tradycjami. Przeszliśmy długą drogę transformacji od niełatwego zmagania się z biurokratycznym ograniczeniami starego nieefektywnego modelu do konkurencyjnego działania na rynkowych zasadach i stabilnego rozwoju. Nieprzerwanie i systematycznie rozwijamy się, dostosowując strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa, jej zakres produkcji i strategię handlową do warunków dyktowanych przez rynek. Z optymizmem spoglądamy na rysujące się przed nami perspektywy. Wykorzystując posiadaną wiedzę i zdobyte doświadczenie zamierzamy realizować kolejne inwestycje, które pozwolą systematycznie i stabilnie rozwijać działalność naszej firmy. Patrząc w przyszłość, już dziś myślimy o kolejnych projektach, które z jednej strony będą nowymi kamieniami milowymi w historii naszych dokonań, z drugiej zaś świadectwem naszego uczestnictwa w kształtowaniu oblicza polskiej, europejskiej i globalnej rzeczywistości.

Jesteśmy postrzegani przez branżę korkową jako rzetelny i wiarygodny gracz rynkowy. To zasługa właściciela firmy Józefa Kłaptocza, jego synów i całego zespołu, który sprawnie i terminowo reaguje na oczekiwania i życzenia naszych licznych partnerów handlowych w kraju i za granicą. I który zawsze pozostaje wierny starym handlowym zasadom – uczciwości i solidności kupieckiej.

Nasza misja

Nie musimy być najlepsi w naszej branży, ale chcemy być dobrze postrzegani na rynku wyrobów z korka naturalnego. Chcemy pozostać takimi, jakimi jesteśmy dzisiaj – wiarygodnym i rzetelnym partnerem dla Naszych Klientów. Pragniemy aby nasza oferta była łatwo dostępna. Dlatego, nasze wyroby i produkty, przy zachowaniu wysokiej jakości i terminowości, oferujemy w bardzo przystępnych cenach. Dajemy naszym Partnerom to, co dobre, a dla Nich najlepsze. Sobie i współpracującym z nami Producentom – szansę na wprowadzanie nowych jakościowo produktów, Odbiorcom i Użytkownikom – bardzo dobry towar, zgodnie z Ich gustami i potrzebami. Dla Ich zadowolenia. Bo dla nas najważniejszy jest Klient.