Meble korkowe

Taborety HoneyComb

Lekkie i stabilne, trwałe i użyteczne, ciepłe w dotyku i przyjemne dla oka, odporne na zabrudzenia, do postawienia w pomieszczeniach i ogrodach, doskonałe dla dorosłych i idealne dla dzieci.

Przekrój bryły korkowej przypomina plaster miodu, stąd jego nazwa HoneyComb. Miękkość i zaokrąglone kształty gwarantują bezpieczne użytkowanie przez najmłodszych. Dorośli zaś nie muszą się obawiać uszkodzenia podłogi. Antystatyczność produktu pozwala zapomnieć o konieczności odkurzania taboretów. Produkt zabezpieczony lakierem gwarantuje trwałość użyteczność przez wiele lat.

 

 

Stojaki, Kwietniki i Stoliki

Przeznaczone do użytku w domach przez dorosłych i dzieci oraz przez najmłodszych w żłobkach i przedszkolach. Całkowicie  naturalne, antyalergiczne, przyjemne w dotyku i miłe dla oka, solidne i stabilne, w pełni bezpieczne, stosunkowo lekkie, niezwykle wytrzymałe i odporne na zabrudzenia.

Jako firma prezentująca naszym klientom innowacyjne rozwiązania oferujemy produkt jedyny w swoim rodzaju. Miękkość i zaokrąglone kształty mebli gwarantują ich bezpieczne użytkowanie przez najmłodszych, zaś opiekunowie i rodzice nie muszą obawiać się uszkodzenia lub zarysowania podłogi. Antystatyczność produktu pozwala zapomnieć o konieczności odkurzenia.

Dodatkowo zabezpieczamy meble lakierem, który gwarantuje trwałość i użyteczność przez wiele lat.

 
 
 
 

Pobierz folder taboretów HoneyComb